RK Legal

Od 2006 roku świadczymy kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Wiemy, że problemy przed jakimi stają przedsiębiorcy nie są jednowymiarowe. Dlatego rzetelną obsługę prawną połączyliśmy z ofertą wsparcia podatkowego, księgowego i windykacyjnego. Wskazujemy praktyczne rozwiązania, dostosowane do celów biznesowych naszych klientów. 

Należymy do międzynarodowej sieci kancelarii Euro Collect Net Lawyers, dzięki czemu wspieramy Państwa działalność na terenie UE i poza jej granicami. Jesteśmy także członkiem PZZW oraz PRCH. 

więcej

Aktualności

RK Legal na NCCD

RK Legal na NCCD

Jak co roku braliśmy udział w konferencji November Credit & Collection Days. Tym razem, w ramach NCCD + swoją prelekcję o  pierwszych efekach wdrożenia RODO oraz  postępach prac Grup Roboczej przy Ministerstwie Cyfryzacji
wygłosił dr Jan Prasałek. Z kolei adw. Sylwia Kilińska,  z Departaentu  Wsparcia Biznesu przedstawiła temat postępowań upadłościowych i układowych w przedsiębiorstwie. W spotkaniu udział wzięli także nasi partnerzy zarządzający - adw. Michał Kwiecinski, który zasiada w Radzie Programowej konferencji oraz adw. Michał Rączkowski.

 
 
więcej przejdź do aktualności

Kreujemy usługi na miarę Twoich potrzeb

Mamy 130-osobowy zespół. Dla Twoich potrzeb dobieramy interdyscyplinarny team naszych ekspertów. Szyty na miarę zespół jest w stanie w pełni wesprzeć działania biznesowe Twojej firmy.