Kontakt

Aleksandra Bogdanowicz
Aleksandra Bogdanowicz

Director of Finance and Administration Division

Kariera

Na początku naszej działalności, w 2006 roku, zespół RK Legal stanowiły trzy osoby. Dziś zatrudniamy ponad stu trzydziestu pracowników i cały czas się rozwijamy. Szukamy ludzi nie tylko mogących zapewnić naszym klientom pomoc prawną na najwyższym poziomie, ale także kreatywnych, z pasją podchodzących do pracy i praktykowania prawa. 

Jakie jest nasze podejście?

PRACA + EDUKACJA — Stawiamy na stworzenie pracownikom dogodnych warunków rozwoju, sprzyjających realizacji ich zawodowych zainteresowań. Dlatego pozwalamy łączyć pracę w naszej kancelarii z zajęciami na studiach, w ramach aplikacji, na studiach podyplomowych, z udziałem w wykładach i szkoleniach.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ — Sami wspieramy rozwój pracowników organizując w kancelarii spotkania, na których dzielimy się doświadczeniami zawodowymi, nowościami w prawie i orzecznictwie. Wiemy że zdobyta wiedza połączona z bogatym doświadczeniem pracy w kancelarii pozwoli naszym pracownikom dobrze przygotować się do wykonywania w przyszłości zawodu prawnika i adwokata.

ROZWIJAMY KOMPLEKSOWO — Doceniamy wagę umiejętności interpersonalnych, dlatego też nasi pracownicy mogą brać udział w szkoleniach z zakresu komunikacji, współpracy w zespole, zarządzania sobą w czasie czy treningach kreatywnego myślenia.

DAJEMY FEEDBACK — W kancelarii funkcjonuje system oceny pracy, oparty na naszych wartościach, który zapewnia regularną informację zwrotną na temat wyników pracy oraz wspiera planowanie rozwoju w ramach zdefiniowanych ścieżek kariery.

DBAMY O CAŁY ZESPÓŁ — Chcemy także zapewnić jak najlepsze warunki pracy naszym pracownikom administracyjnym. Dlatego oferujemy im rozwój w zakresie języków obcych, zapewniamy opiekę medyczną oraz program sportowy.