Kancelaria Rączkowski, Kwieciński Adwokaci została członkiem międzynarodowej sieci Law & Numbers. Specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych kancelaria Rączkowski, Kwieciński Adwokaci dołączyła do Law & Numbers, podmiotu zrzeszającego firmy oferujące kompleksową obsługę prawną i podatkową klientom biznesowym.

Założona w 2007 roku w Belgii sieć Law & Numbers zrzesza kancelarie, których celem jest obsługa międzynarodowych transakcji klientów biznesowych w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa gospodarczego oraz podatkowego na najwyższym światowym poziomie.

Współpraca ponad 20 podmiotów pomaga sprawnie realizować umowy handlowe, sprawy sądowe, procesy restrukturyzacyjne, a także transakcje na rynku nieruchomości.

– Coraz więcej naszych klientów rozważa lub już uczestniczy w międzynarodowej wymianie handlowej. Polscy eksporterzy regularnie zwiększają swoją aktywność, zarówno na rynkach ościennych, jak i w dalszych lokalizacjach. Dzięki współpracy z partnerami zrzeszonymi w Law & Numbers możemy wymieniać się wiedzą o najlepszych praktykach prawa gospodarczego i podatkowego realizowanych na rynkach Europy Zachodniej, Środkowo – Wschodniej, a nawet w Rosji. Co za tym idzie jesteśmy w stanie zapewnić podmiotom, z którymi współpracujemy kompleksową i rzetelną obsługę na rynkach międzynarodowych – podkreśla Agnieszka Wierzbicka, partner kancelarii.

Informacja prasowa do pobrania

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C