Jak mogę pomóc?

Pomagam przedsiębiorcom w ich codziennej działalności. Specjalizuję się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, a także w prawie handlowym.

Od ponad 10 lat obsługuję spółki z branży automotive, eventowej, sportowej i informatycznej.

Sprawdź usługi!

Doświadczenie

Wspieram klientów w ramach bieżącej obsługi prawnej, opracowując dokumenty korporacyjne, a także opiniując i przygotowując umowy handlowe oraz prowadząc procesy negocjacyjne. Odpowiadam za aspekty korporacyjnej działalności przedsiębiorców.

Posiadam doświadczenie w zakresie postępowań sądowych związanych z aktywnością obsługiwanych klientów, a także w postępowaniach z zakresu ubezpieczeń majątkowych (procesy przeciwko firmom ubezpieczeniowym).

Prowadzę szkolenia związane ze zmianami w prawie, w szczególności w prawie cywilnym i handlowym.

Odpowiadam m.in. za procesy reklamacji u klientów, prowadząc spory zarówno z konsumentami, jak i przedsiębiorcami. Reprezentuję klientów także w postępowaniach przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Przygotowuję regulaminy i procedury związane z obsługą klientów.

Nadzoruję organizację największych imprez sportowo – rozrywkowych w Polsce i za granicą. Jestem współzałożycielem oraz sekretarzem generalnym Stowarzyszenia MMA Polska, zrzeszonego w International Mixed Martial Arts Federation (IMMAF).

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie (2016)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, kierunek: prawo stacjonarne (2012),
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, kierunek: administracja stacjonarna – studia licencjackie (2009) i magisterskie (2011).

Języki obce

  • angielski
  • hiszpański

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C