Jak mogę pomóc?

Jestem adwokatem, członkiem zespołu Departamentu Sporów Sądowych RK Legal.

W swojej codziennej pracy koncentruję się na obsłudze prawnej spraw sądowych w postępowaniach dotyczących tzw. „kredytów frankowych”. Reprezentuję klientów przed sądami, na posiedzeniach mediacyjnych, negocjacjach ugodowych oraz w ramach bieżących czynności po zakończeniu postępowania sądowego.

W zespole jestem odpowiedzialna za bieżący kontakt z podmiotami zainteresowanymi ugodowym zakończeniem sporów prowadzonych z udziałem klientów kancelarii oraz wdrażaniem nowych rozwiązań z tego obszaru.


Sprawdź usługi!

Doświadczenie

Od początku praktyki zawodowej skupiam się na tematach z szeroko pojętego postępowania cywilnego. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w kancelariach specjalizujących się w takich obszarach jak spory gospodarcze, prawo nieruchomości, tzn. „kredyty frankowe” oraz bieżące doradztwo prawne dedykowane przedsiębiorcom. Chcąc poznać proces cywilny z jak najszerszej perspektywy obyłam praktyki zawodowe w wydziale cywilnym Sądu Okręgowego w Warszawie.

Ważnym doświadczeniem był dla mnie również wieloletni wolontariat w Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza, w ramach którego udzielałam pomocy prawnej oraz koordynowała pracę innych wolontariuszy. Wolontariat pozwolił mi zdobyć ważne w pracy prawnika kompetencje, takie jak umiejętność przekazania skomplikowanych zagadnień w zrozumiały sposób, czy organizacja pracy własnej oraz zespołu.

Aktualnie moja aktywność zawodowa skupia się na obsłudze podmiotów z sektora bankowego – reprezentacji w postępowaniach sądowych, negocjacjach ugodowych oraz mediacjach prowadzonych w ramach postępowania z zakresu tzw. „kredytów frankowych”.

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (2021)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    w Warszawie (2018)

Języki obce

  • angielski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C