Jak mogę pomóc?

Swoją praktykę zawodową koncentruję na kwestiach związanych z prawem cywilnym i administracyjnym w zakresie nieruchomości i inwestycji budowlanych. Biorę udział w badaniach due diligence nieruchomości, sporządzaniu opinii prawnych oraz umów.Sprawdź usługi!

Doświadczenie

Wspieram klientów Departamentu Nieruchomości RK Legal w następujących kwestiach:

Obsługa procesu budowlanego

Wspieram firmy w obsłudze projektów budowlanych, od etapu przygotowania umowy z architektem i umowy wykonawczej, poprzez etap realizacji inwestycji, aż do rozliczenia kontraktu z uczestnikami projektu. Opracowuję, opiniuję i negocjuję warunki umów z kontrahentami klienta.

Postępowania sądowe

Posiadam doświadczenie w występowaniu przed sądami w sprawach cywilnych i administracyjnych. Doprowadziłam do zawarcia kilku ugód sądowych, pozasądowych oraz przed mediatorem.

Due diligence nieruchomości

Uczestniczyłam w przygotowaniu szeregu analiz prawnych nieruchomości pod kątem planowanych inwestycji (due diligence). Razem z zespołem udzieliliśmy rekomendacji, które skutkowały usprawnieniem procesu inwestycyjnego na etapie jego realizacji oraz umożliwiły klientom uniknięcia znaczących ryzyk prawnych dotyczących inwestycji.

Branża reklamowa

Razem z zespołem opracowałam kompleksową i skuteczną strategię postępowania dla międzynarodowego potentata w branży reklamowej na potrzeby kilkuset postępowań administracyjnych w związku z lokalizacją nośników reklamowych w dużych miastach w Polsce. Z sukcesem reprezentowałam klienta przed organami i sądami administracyjnymi.

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (2021)
  • Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Warszawski (2018)

Języki obce

  • angielski
  • hiszpański

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44