Jak mogę pomóc?

Jestem członkiem Departamentu Nieruchomości RK Legal, w ramach którego zapewniamy całościową obsługę procesów inwestycyjnych oraz wsparcie w działalności budowlanej. Prowadzimy procesy dotyczące nieruchomości (w tym dotyczące podziałów, zniesienia współwłasności, służebności, odszkodowań, etc.), a także procesy dotyczące wad nieruchomości (konflikty na linii deweloper – wspólnota mieszkaniowa czy inwestor – wykonawca). Całościowo wspieramy również wspólnoty, spółdzielnie i zarządców w bieżącej działalności (m.in. opracowywanie umów i uchwał, pomoc w obsłudze procesów windykacyjnych).

Doświadczenie

Specjalizuję się w prawie cywilnym i administracyjnym w zakresie nieruchomości i inwestycji budowlanych. Zajmuję się obsługą prawną wspólnot mieszkaniowych, postępowaniami administracyjnymi i sądowymi dotyczącymi nieruchomości. Biorę również udział w badaniach due diligence nieruchomości, sporządzaniu opinii prawnych oraz umów. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z zajęciem pasa drogowego, przekształceniem prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości, a także w windykacji należności.

Dodatkowe informacje

Pracę magisterską napisałam pod kierunkiem prof. dr hab. Rafała Stankiewicza w Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na temat wnioskowego trybu udostępniania informacji publicznej.

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (w trakcie)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2019)

Języki

  • angielski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Sprawdź w czym możemy pomóc!