Jak mogę pomóc?

W kancelarii RK Legal zajmuję się wsparciem klientów korporacyjnych w procesie odzyskiwania należności, zarówno na etapie polubownym, jak również sądowym. Prowadzę sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań za szkody związane m.in. ze zdarzeniami komunikacyjnymi, uszkodzeniami mienia czy świadczeniami nienależnymi. Odpowiadam za procesy reklamacyjne u klientów poprzez bieżące opiniowanie zagadnień, pojawiających się w stosunkach z konsumentami. Dodatkowo pomagam wierzycielom w zabezpieczeniu ich interesów w toku postępowania upadłościowego.

Sprawdź usługi!

Doświadczenie

W kancelarii RK Legal zajmuję się wsparciem klientów korporacyjnych w procesie odzyskiwania należności, zarówno na etapie polubownym, jak również sądowym. Prowadzę sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań za szkody związane m.in. ze zdarzeniami komunikacyjnymi, uszkodzeniami mienia czy świadczeniami nienależnymi.

Odpowiadam za procesy reklamacyjne u klientów poprzez bieżące opiniowanie zagadnień, pojawiających się w stosunkach z konsumentami. Dodatkowo pomagam wierzycielom w zabezpieczeniu ich interesów w toku postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (w trakcie)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2023)

Języki obce

  • angielski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C