Jak mogę pomóc?

W Departamencie Wsparcia Biznesu pomagam przedsiębiorcom zapewniając kompleksową obsługę prawną w ich codziennej działalności. Zajmuję się prawem cywilnym materialnym i procesowym.

Wspieram klientów kancelarii w szeroko rozumianych kwestiach korporacyjnych, a także odpowiadam za prowadzenie postępowań cywilnych i gospodarczych. Posiadam doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży automotive, leasingowej, sportowej, produkcyjnej i informatycznej.


Sprawdź usługi!

Doświadczenie

Zajmuje się wsparciem prawnym przedsiębiorców w zakresie przygotowania umów handlowych, regulaminów, procedur czy dokumentów korporacyjnych. Wspieram również klientów poprzez opiniowanie procesów związanych z prowadzoną działalnością dotyczących, m.in. gwarancji, rękojmi czy egzekucji.

Odpowiadam także za procesy reklamacyjne u klientów, prowadząc spory z konsumentami oraz przedsiębiorcami zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Moje doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców skupia się również na prowadzeniu postępowań sądowych dotyczących spraw związanych z bieżącą działalnością klientów.

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (w trakcie)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2023)

Języki obce

  • angielski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C