Jak mogę pomóc?
W mojej codziennej pracy zawodowej koncentruję się głównie na prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, w szczególności dotyczących roszczeń związanych z umowami kredytowymi powiązanymi z walutą obcą.
Sprawdź usługi!Doświadczenie
Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno w świadczeniu usług doradztwa prawnego, jak i reprezentowaniu osób fizycznych i prawnych w postępowaniach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, a także prawa karnego. Moja obecna praktyka skupia się na wspieraniu podmiotów sektora bankowego, głównie w postępowaniach sądowych i pozasądowych dotyczących tak zwanych spraw frankowych.
Edukacja:
– Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Częstochowie,
– Prawo Gospodarcze i Handlowe (studia podyplomowe) – Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
– Zarządzanie organizacjami sportowymi – Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu,
– Prawo – Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Języki obce:
– angielski
– włoski

