Jak mogę pomóc?

W ramach działu B2B Credit Management Department wspieram kompleksowo przedsiębiorców w dochodzeniu należności korporacyjnych. Jestem odpowiedzialna za prowadzenie postępowań cywilnych, gospodarczych oraz karnych na rzecz klientów kancelarii m.in. z branży leasingowej, pożyczkowej, ubezpieczeniowej, reklamowej oraz automotive. Posiadam wieloletnie doświadczenie w doradzaniu klientom w sporach sądowych, a także wspieram klientów na etapie przedsądowym oraz egzekucyjnym.
Doświadczenie

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów byłam prężnie zaangażowana w prace samorządu studenckiego oraz koła naukowego Prawa bankowego. W 2017 r. byłam jednym ze współorganizatorów Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Bankowego. Ponadto, byłam członkiem Kliniki Prawa w sekcji karnej – tymczasowo aresztowani, gdzie mogłam doskonalić swoje umiejętności praktyczne udzielając porad prawnych tymczasowo aresztowanym w Areszcie Śledczym Białołęka oraz byłam odpowiedzialna za koordynację współpracy z Aresztem. Od pierwszego roku studiów rozwiałam się zawodowo jako prawnik w kancelariach oraz dużych podmiotach finansowych. 

Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz gospodarczym. Na co dzień wspieram klientów kompleksowo w zakresie zabezpieczenia ich interesów na każdym stadium postępowania poprzez doradztwo biznesowe, ocenę ryzyka zleconej sprawy oraz prowadzenie licznych postępowań sądowych. Ponadto wspieram klientów w zakresie zabezpieczania ich interesów w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych prowadzonym w sprawach kontrahentów. 

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (w trakcie)
  • Seminarium doktoranckie nauk prawnych – Uczelnia Łazarskiego w Warszawie (w trakcie)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2020)

Języki

  • angielski
  • francuski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44