Jak mogę pomóc?

W RK Legal koordynuję działania marketingowe i komunikacyjne. Dbam o budowę spójnego wizerunku kancelarii wśród różnych grup interesariuszy. Odpowiadam za promocję kluczowych obszarów działalności grupy. Przygotowuję strategię komunikacji nowych marek, usług i produktów.

Na bieżąco obsługuję firmę w zakresie budowania relacji z mediami i pozycjonowania ekspertów. Nadzoruję współpracę z partnerami, organizację eventów.
W razie potrzeby pomagam klientom kancelarii w obsłudze komunikacyjnej sytuacji kryzysowych w ich przedsiębiorstwach. Wspieram również działania sprzedażowe, komunikację wewnętrzną oraz aktywności z zakresu employer branding.

Sprawdź usługi!

Doświadczenie

Z RK Legal współpracuję od początku 2015 roku. Odpowiadam za budowanie wizerunku grupy, która skupia pod swoim szyldem spółki wspierające przedsiębiorców w kwestiach prawnych, zarządzaniu portfelami wierzytelności i ochronie danych osobowych.

Opracowuję i realizuję strategię wizerunkową firmy. W 2016 roku koordynowałam jej rebranding, opracowanie nowych, kompleksowych materiałów korporacyjnych i obchody jej 10-lecia. Od strony marketingowej odpowiadałam za powstanie marki RK RODO, dedykowanej do obsługi zagadnień związanych z ochroną danych w przedsiębiorstwach.

W 2020 roku koordynowałam w kancelarii RK Legal projekt Polityka Prostego Języka, którego zwieńczeniem jest nowy portal – www.mojasplata.pl – stawiający na współpracę i szukanie rozwiązań oraz zachęcający do kontaktu z zespołem kancelarii. Postawiliśmy na nowy, oparty na prostym języku, sposób komunikacji z osobami mającymi do spłacenia należność wobec klientów kancelarii. Powołany specjalnie w celu zmiany komunikacji zespół kancelarii przeanalizował ponad 500 używanych przez spółkę dotychczas szablonów pism, maili i sms.  Sprawdziliśmy też, jakie ich zapisy i sformułowania budzą najwięcej pytań konsumentów. Zastąpiliśmy je zupełnie nowymi materiałami, pisanymi w sposób empatyczny, życzliwy i otwarty.

Języki obce

angielski, francuski, hiszpański

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C