Jak mogę pomóc?

Koordynuję pracę Departamentu Postępowań Sądowych. Odpowiadam za prowadzenie procesów sądowych, a także obsługę prawną spółek, pomagając głównie w kwestiach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego oraz postępowania egzekucyjnego na rzecz klientów kancelarii. W tym zakresie od ponad dziesięciu lat obsługuję podmioty z branży bankowej, leasingowej, transportowej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej.

Specjalizuję się w prawie cywilnym materialnym i procesowym.

Sprawdź usługi!

Doświadczenie

W ramach prowadzonej praktyki prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego niejednokrotnie mierzyłam się z tematami trudnymi i niekonwencjonalnymi, np. reprezentacja spółek w postępowaniu przed UOKIK oraz przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumenta, reprezentacja spółek przed Sądem Najwyższym – wymagającymi nie tylko wiedzy merytorycznej, ale również nieszablonowości i indywidualnego podejścia do każdego wyzwania.

Od 2017 r. reprezentuję podmioty z branży bankowej, leasingowej, transportowej, ubezpieczeniowej w procesach cywilnych i karnych, a doświadczenie zdobyte na tym polu wykorzystuję nie tylko podczas obsługi procesowej poszczególnych spraw, ale również w procesie doradztwa w zakresie dostosowania strategii spółki do dynamicznych zmian w orzecznictwie.

Swoje zainteresowania skupiam przede wszystkim na prawie cywilnym procesowym oraz tematyce procesów tzw. frankowych, w związku z czym biorę udział w licznych szkoleniach i sympozjach poświęconych ww. zagadnieniom.

Publikacje

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (2017)            
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2013)

Języki obce

  • angielski
  • niemiecki

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C