Jak mogę pomóc?

Jestem członkiem zespołu Departamentu Sporów Sądowych RK Legal, w ramach którego zapewniamy kompleksową obsługę prawną w sporach cywilnych, a także obsługę prawną negocjacji i mediacji.

Specjalizuję się w sporach z zakresu prawa cywilnego, w szczególności dotyczących roszczeń wynikających z umów kredytowych udzielanych w walucie obcej, a także w prawie bankowym, upadłościowym i restrukturyzacyjnym.


Sprawdź usługi!

Doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży bankowej, ubezpieczeniowej, leasingowej i transportowej. Reprezentuję polskich i zagranicznych klientów w sprawach spornych, występując w ich imieniu w negocjacjach z kontrahentami oraz przed sądami powszechnymi.

Reprezentuję podmioty sektora bankowego w postępowaniach sądowych dotyczących tzw. „kredytów frankowych”, tj. dotyczących kredytów indeksowanych oraz denominowanych do waluty obcej.

Posiadam również doświadczenie w egzekucji wierzytelności. Pomagam wierzycielom w zabezpieczeniu ich interesów w toku postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, w szczególności przy zgłaszaniu wierzytelności, sprzeciwach, a także reprezentując ich na radach wierzycieli lub zgromadzeniach wierzycieli.

Edukacja

  • Aplikacja Radcowska – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie (2020),
  • Wydział Prawa, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie (2017).

Języki obce

  • angielski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44