Jak mogę pomóc?

Jestem członkiem zespołu administracji RK Legal. Wspieram zespół kancelarii w procesach rekrutacyjnych oraz działaniach administracyjnych.
Zarządzam zasobami ludzkimi w firmie z zakresu obszaru miękkiego i twardego HR. Odpowiadam za proces onboardingu nowych pracowników.

Doświadczenie

Wspomagam procesy rekrutacyjne kancelarii od przygotowania ogłoszenia o pracę, po wdrożenie nowego pracownika. Zarządzam benefitami pracowniczymi, wspieram zespół i kadrę kierowniczą w obszarach szkolenia i rozwoju, koordynuję projekty szkoleniowe online i stacjonarne. Obsługuje klientów pod kątem przygotowania i administrowania umów B2B, a także ich zmian.

Zajmuję się sporządzaniem i zmianą dokumentów z zakresu stosunku pracy, umów cywilnoprawnych oraz B2B. Zarządzam bieżącą obsługą spraw pracowniczych. Wspomagam pracowników we wszystkich sprawach administracyjnych związanych z zatrudnieniem. Uczestniczę w procesach zatrudniania cudzoziemców. Dbam o współpracę z kontrahentami świadczącymi usługi benefitu. Przygotowuje umowy z klientami kancelarii.

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Sprawdź w czym możemy pomóc!