Jak mogę pomóc?

Jestem radcą prawnym, zastępcą koordynatora zespołu Departamentu Sporów Sądowych RK Legal, w ramach którego zapewniamy kompleksową obsługę prawną w sporach cywilnych z zakresu kredytów frankowych, a także obsługę prawną negocjacji i mediacji na każdym etapie postępowania.

Jako radca prawny z 15-letnim doświadczeniem specjalizuję się w obsłudze podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, jednostek sektora finansowego oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Doświadczenie

Posiadam bogate doświadczenie w prawie cywilnym, szczególnie w zakresie obsługi korporacyjnej i procesowej, bieżącego doradztwa prawnego oraz przygotowywania dokumentów. Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych. Zajmuję się opracowywaniem strategii i argumentacji w toczących się sprawach sądowych. Reprezentuję klientów w sporach przedsądowych – mediacje i negocjacje oraz po zakończeniu postępowania.

Od 2022 r. reprezentuję podmioty sektora bankowego w postępowaniach sądowych dotyczących tzw. „kredytów frankowych”, tj. dotyczących kredytów indeksowanych oraz denominowanych do waluty obcej. Specjalizuję się także w sporach związanych z umowami kredytu złotowego.Aktualnie rozwijam pomoc podmiotom rynku finansowego w przedmiocie prowadzenia procesów związanych z obsługą nieautoryzowanych transakcji płatniczych.

Edukacja

  • Aplikacja Radcowska – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie oraz Katowicach  (2014)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (2009)
  • Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (2009)

Języki obce

  • angielski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C