Jak mogę pomóc?

Koordynuję pracę Departamentu Nieruchomości RK Legal. Specjalizuję się w sprawach związanych z obsługą inwestycji na rynku nieruchomości.

Od wielu lat doradzam klientom w sprawach dotyczących obrotu nieruchomościami i przygotowania inwestycji, pomagam w kwestiach prawnych na wszystkich etapach procesu budowlanego.

Sprawdź usługi!

Doświadczenie

Reprezentuję deweloperów, inwestorów, wykonawców, wspólnoty mieszkaniowe oraz właścicieli nieruchomości w sporach sądowych w zakresie roszczeń odszkodowawczych związanych z wadami nieruchomości.

Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze procesów inwestycyjnych związanych z nieruchomościami, w szczególności w zakresie reprezentacji klienta w postępowaniach administracyjnych związanych z prowadzeniem inwestycji, przygotowania umów, prowadzenia negocjacji oraz bieżącej obsługi w trakcie prowadzenia inwestycji, jak również̇ po jej zakończeniu.

Dodatkowo reprezentuję klientów w postępowaniach przeciwko sieciom handlowym w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu czynów niedozwolonych tzw. opłat półkowych, posiada doświadczenie w postępowaniu przed sądem arbitrażowym.

Uzyskałem tytuł licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Publikacje

  • ,,Jakie grunty obejmuje przekształcenie użytkowania wieczystego”, Rzeczpospolita, 2020 r.
  • „Zmiana przepisu o Solidarnej odpowiedzialność inwestora – czy teraz ochroni wszystkie strony procesu budowlanego?”, inwestycje.pl, 2017 r.
  • „Rękojmia od dewelopera”, wyborcza.biz, 2016 r.
  • „Deweloperzy płacą za błędy”, Gazeta Wyborcza, 2015 r.

Edukacja

  • Aplikacja Adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie (2010)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2004)

Języki obce

  • angielski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C