Jak mogę pomóc?

Jestem aplikantką radcowską specjalizującą się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych. Od ponad 4 lat zajmuję się bieżącym doradztwem z zakresu prawa HR dla polskich i międzynarodowych pracodawców. Wspieram działy HR w kwestiach dotyczących m.in., w zakresie zatrudnienia i oceny ryzyka, kształtowania systemów wynagrodzeń, benefitów, mobilności pracowników. Posiadam doświadczenie w konstruowaniu wewnętrznych regulaminów oraz polityk. Reprezentuję pracodawców przed sądami pracy w sporach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuję się kwestiami nierównego traktowania i mobbingu w miejscu pracy.

Sprawdź usługi!

Doświadczenie

Jestem członkiem zespołu Business Advisory & Litigation Department, w ramach którego zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców. Zajmujemy się zarówno bieżącą obsługą, jak też sporami sądowymi. 

Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie pracy i problematyce z nim związanej. Współpracuję z działami HR, wewnętrznych pracowników i członków zarządu w celu rozwiązywania problemów z zakresu prawa pracy i zapewnienia z nim pełnej zgodności. 

Edukacja

  • Aplikacja Radcowska – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie (obecnie)
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (2019)

Języki obce

  • angielski

Poznajmy się

Już ponad 300 firm zaufało naszym kompetencjom!
Napisz do nas: [email protected]
lub zadzwoń na: +48 22 380 33 44

Prawnicy RK Legal wsparcie prawne wierzytelności B2B i B2C